מנעולן בקריות

מנעולן 24

מנעולן בקריות

מנעולן בקריות

פרצו לכם לדירה? נתקעתם מחוץ לרכב בעוד המפתחות נעולים בתוכו? חייבים לשכפל מפתח לבית או לרכב כי כבר אי אפשר להיתלות על מפתח אחד לכל דיירי הבית? הכירו את שירותיו של מנעולן בקריות.

מנעולן בקריות


מיהו מנעולן בקריות?

דודי מנעולן בקריות הינו אדם שעבר קורס הכשרה מקצועי במסגרתו קיבל הסמכה ורישיון
מטעם משטרת ישראל. להעניק שירותי פריצת והחלפת מנעולים לבתים, רכבים וכספות.
בין שירותיו מעניק דודי המנעולן התקנה ותיקון מנעולים לכל סוגי הדלתות בארץ.
דודי מעניק שירותיו בכל אזור הקריות ונמצא בזמינות מלאה. זמן הגעה למקום הוא עד
20 דקות לכל היותר – זמן הגעה מיטבי בייחוד כאשר מדובר במצבי חירום המחייבים
הגעה מהירה ככל הניתן.

היזהרו מחאפרים בתחום המנעולנות בקריות

קיימים לא מעט אנשים המגדירים עצמם "מנעולנים" אך אלו למעשה מנצלים את תמימות הלקוח
שאינו מבין בנושא ומבצעים עבודה חובבנית לחלוטין שתוביל בעתיד להוצאות כספים גבוהות
ולעוגמת נפש רבה. עבודת החאפרים כוללת לרוב הרכבת צילינדר ישן או צילינדר באיכות נמוכה
ובמקרים מסוימים אף שכפול מפתחות הדירה למקורביו של אותו אדם. חאפר בתחום המנעולנות
יהיה לרוב אדם שאינו מחזיק את תעודת ההכשרה ותעודת היושר עבור העיסוק בתחום.
כמו כן בהנחה ומנעולן בקריות מתחמק ממענה בנוגע לאחריות על שירותיו – הבינו כי מדובר בחאפר
וותרו על שירותיו מראש. חאפרים בתחום מנעולנות הרכב כוללים בין היתר מצבים בהם מנעולן הרכב
נוקט במחיר עוד לפני ששאל לגביי סוג הרכב ושנת הייצור שלו ואף עוד בטרם הגיע למקום.
מנעולן רכב ומנעולנים בכלל נוהגים לברר פרטים ראשוניים בכדי להתאים את הציוד הנדרש למשימה.

פריצת והחלפת מנעולי דלתות על ידי מנעולן בקריות

שירות חשוב במיוחד הניתן על ידי מנעולן בקריות הוא החלפת צילינדר. מדובר במנגנון האחראי על הנעילה ואיכותה ובנוי בצורה כזו שרק מפתח התואם את דפוס המנגנון שלה במדויק יוכל לפתוח אותו.
השירות מיועד עבור המצבים הבאים: אם דירתכם נפרצה וכעת המנעול שחוק/שבור, צילינדר ישן ושחוק שקיים צורך להחליפו, מפתח דירה שאבד או נגנב ולכן מומלץ להחליף את הצילינדר הקיים באחד חדש.
פנייה למנעולן בקריות בעבור כל אחד מהמצבים המתוארים לעיל תבטיח לכם ראש שקט בידיעה כי אתם מוגנים על ידי צילינדר איכותי ועבודה נקיה ומקצועית ללא פשרות. ככלל, התקנת מנגנון נעילה חדש ומתקדם המותאם באופן אישי וביחס לתקציבכם אורך פרק זמן של כ-30 דקות כך שתוכלו לשוב לשגרת חייכם בהקדם האפשרי.

הרכב ננעל? המפתחות אבדו או נגנבו? מנעולן בקריות לשירותכם

מנעולן בקריות המחזיק בהכשרה הרלוונטית לעיסוק כמנעולן רכב בקריות יוכל להעמיד לרשותכם מגוון שירותים חיוניים ביניהם:
חילוץ ופריצת רכבים: יצאתם מהרכב, השארתם את המפתחות בפנים הרכב ננעל וכעת אין לכם אפשרות להיכנס אליו? שירות פריצת רכבים הוא מבין השירותים המרכזיים והחשובים ביותר של מנעולן רכב בקריות.
השירות מקבל משמעות חזקה עוד יותר כאשר מעורבים בעניין גם ילדים קטנים שנעולים ברכב. למקצועיות מנעולן בקריות ולזמן הגעתו חשיבות רבה בפתרון המצב.
שחזור מפתחות – כולנו בני אדם ולכן מפתח רכב שאבד, נגנב או נהרס מסיבה כזו או אחרת יכולים להתרחש אצל כל אדם. לפני שאתם ממהרים למכור את הרכב – כדאי שתכירו שירות מקצועי בשם שחזור מפתחות המיועד בעבור המקרים המתוארים לעיל. מנעולן רכב בקריות בעל ניסיון וידע רב מתמחה בשחזור מפתחות באמצעות ציוד מתקדם.

שירותים נוספים המוענקים על ידי מנעולן

שכפול מפתחות לבית ולרכב – מנעולן בקריות מעניק שירות שכפול מפתחות בעבור כל מקרה בו הינכם מעוניינים במפתח נוסף עבור ביתכם או רכבכם. אצל חלק מהאנשים הדבר נובע מחוסר נוחות ומתלות במפתח אחד. לעומת זאת, אצל אחרים הדבר נובע מרצון במפתח גיבוי וליתר ביטחון בעבור המקרים שפירטנו קודם לכן.

שכפול שלט לשער חשמלי – נמאס לכם לחכות ל"מושיע" שיגיע ויפתח עבורכם את השער החשמלי בכל פעם מחדש בכניסה לחניון ביתכם? למנעולן בקריות פתרון נהדר – שכפול מפתח לשער החשמלי כך שלא תאלצו עוד להתייבש בכניסה לחניון.

פריצת כספות – שירותי מנעולן ניתנים גם בכל הנוגע לפריצת כספות ושחזור קודים. מנעולן בקריות העוסק בתחום זה, עליו להיות מוסמך באופן ייחודי לפריצת כספות היות ובמרבית המקרים הסמכה בתחום מנעולי בתים ורכבים בלבד אינה מספקת עבור פריצת כספות הנחשב לעסק מורכב יותר ובעל עלויות גבוהות יותר. מנעולן המחזיק בהסמכה ייחודית, ניסיון בתחום וכן בעל ציוד חדיש ומתקדם לביצוע עבודה מסוג זה – יבטיח לכם ראש שקט בידיעה כי העבודה תבוצע כהלכה ללא כל גרימת נזק.

כך תבחרו מנעולן באופן הטוב ביותר

המלצות – כיום בעידן האינטרנט, המלצות וביקורות על מגוון נותני שירות מפוזרות ברשת – בגוגל ובעשרות פורטלים ייעודיים לתחום העסק. רוצים ליהנות מעבודה איכותית ומקצועית? חפשו מנעולן בקריות בעל מבחר המלצות המעידות על טיב השירות שלו.
מקצועיות וניסיון – מנעולן הוא נותן שירות המחייב החזקת תעודת הכשרה מקצועית ותעודת יושר.
עוד בשיחת הטלפון, מומלץ לוודא האם לאדם זה קיימות התעודות הנ"ל ובמידה וכן, בקשו לראות הוכחה בעת הגעתו למקום או אפילו באתר האינטרנט שלו.


זמינות 24/7 וזמן הגעה מהיר – בעיות בעולם המנעולנות (הן בפריצות בתים והן בפריצות רכבים) עלולות להתרחש בימים ובשעות לא שגרתיים. משמעות הדבר היא כי על מנעולן בקריות להחזיק בזמינות גבוהה בכל רגע נתון וכן בזמן הגעה מהיר שאינו עולה על חצי שעה במקסימום.
אחריות – שירותי מנעולן בדומה למגוון שירותים נוספים – עליהם להכיל אחריות לטובת השקט הנפשי שלכם. כדי להימנע מאי נעימות בהמשך רצוי לברר כבר בשיחת הטלפון האם קיימת אחריות על שירותיו של מנעולן בקריות. היה ומנסה לחמוק ממתן תשובה ברורה ועניינית הדבר מעורר תהיות אשר רצוי להימנע מהן.

פריצת מנעולים ומגוון פתרונות נוספים – רק אצל דודי מנעולן בקריות

דודי מנעולן בקריות הינו נותן שירות מקצועי ואמין עם למעלה מ-6 שנות ניסיון בתחום מנעולנות. דודי מעניק שירות אדיב ומקצועי, בעל זמינות גבוהה במיוחד ומחירים משתלמים עבור מגוון שירותי מנעולנות. בפנייה לדודי אתם יכולים להיות רגועים כי הגעתם לנותן השירות המקצועי ביותר עבורכם בעל תעודת מנעולן מוסמך וכן תעודת יושר מטעם משטרת ישראל! חייבים מנעולן בקריות באופן מידי? חייגו כעת: 054-773-3188 לקבלת הצעת מחיר מדודי מנעולן רכב שישמח לעמוד לשירותכם! הצטרפו עוד היום לעמוד הפייסבוק שלנו והמשיכו להתעדכן וליהנות ממגוון טיפים נהדרים בתחום מנעולנות הרכב.

עמוד הבית

רוצים להתייעץ? שלחו הודעה ואנחנו נחזור אליכם במהרה